Новини проекту
Урок без дати
Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!
Шановні користувачі, вітаємо вас з з Днем святого Миколая!
АКЦІЯ!!! «Сучасний Класний Керівник»
Ми навчаємо студентів педуніверситетів роботі з сервісами «E-school»
Сайт та пошукові системи
БЕЗКОШТОВНО!!!
Перелік обов’язкової інформації на веб-сайті закладу освіти
Міністерство освіти і науки надало роз’яснення щодо виконання деяких норм нещодавно ухваленого Закону України “Про освіту”
12-13 жовтня 2017 року відбулось засіданні секції з питань освіти Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування
6.10.2017 відбувся 8-й Український форум з управління Інтернетом IGF-UA.
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року»
З Днем працівників освіти!
Новий закон «Про освіту» набрав чинності
Зміни на порталі
Конкурс оповідань Хороші зміни в Україні, перший приз 500грн
Переможця знайдено!
Портал e-schools.info схвалено Міністерством освіти і науки України
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 87 чоловік

Розклад уроків в класах

1 Класи

Не заповнено
Не заповнено
Не заповнено
Не заповнено
Не заповнено
Не заповнено
Не заповнено

2 Класи

Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 08:00 – 08:45
Укр. мова
Укр. літ.
Укр. мова
Укр. літ.
Осн. здор.
2. 08:55 – 09:40
Англ. мова (І група)
Інформ. (ІІгрупа)
Матем.
Англ. мова (І група)
Англ. мова (ІІгрупа)
Матем.
Матем.
3. 09:50 – 10:35
Фіз. культ.
Укр. мова
Укр. мова
Укр. мова
Природознавство
4. 10:50 – 11:35
Інформ. (І група)
Англ. мова (ІІгрупа)
Природознавство
Фіз. культ.
Фіз. культ.
Англ. мова (І група)
Англ. мова (ІІгрупа)
5. 11:45 – 12:30
Укр. літ.
Муз. мист.
Мистецтво
Труд. навч.
6. 12:40 – 13:25
Сталий роз-к
Не заповнено
Не заповнено
Не заповнено
Не заповнено
Не заповнено

3 Класи

Не заповнено
Не заповнено
Не заповнено
Не заповнено
Не заповнено
Не заповнено

4 Класи

Не заповнено
Не заповнено
Не заповнено
Не заповнено
Не заповнено

5 Класи

Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 08:00 – 08:45
Образ. мист.
Осн. здор.
Укр. мова
Технології (Технології (хлопці))
Технології (Технології (дівчата))
Матем.
2. 08:55 – 09:40
Ін. мова (Іноземна мова (англіська))
Ін. мова (Іноземна мова (англіська))
Матем.
Матем.
Технології (Технології (хлопці))
Технології (Технології (дівчата))
Ін. мова (Іноземна мова (англіська))
Ін. мова (Іноземна мова (англіська))
3. 09:50 – 10:35
Фіз. культ.
Укр. літ.
Ін. мова (Іноземна мова (англіська))
Ін. мова (Іноземна мова (англіська))
Нім. мова (Іноземна мова (німецька))
Нім. мова (Іноземна мова (німецька))
Фіз. культ.
4. 10:50 – 11:35
Заруб. літ.
Фіз. культ.
Муз. мист.
Матем.
Укр. літ.
5. 11:45 – 12:30
Природознавство
Нім. мова (Іноземна мова (німецька))
Нім. мова (Іноземна мова (німецька))
Заруб. літ.
Укр. мова
Укр. мова
6. 12:40 – 13:25
Укр. мова
Інформ. (Інформатика)
Інформ. (Інформатика)
Іст. Укр.
Економіка
Природознавство
7. 13:35 – 14:20
Рос. мова
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 08:00 – 08:45
Укр. мова
Заруб. літ.
Фіз. культ.
Укр. мова
Укр. мова
2. 08:55 – 09:40
Фіз. культ.
Матем.
Англ. мова (І)
Англ. мова (ІІ)
Матем.
Рос. мова
3. 09:50 – 10:35
Англ. мова (І)
Англ. мова (ІІ)
Осн. здор.
Матем.
Труд. навч. (Хлопці)
Труд. навч. (Дівчата)
Англ. мова (І)
Англ. мова (ІІ)
4. 10:50 – 11:35
Природознавство
Інформ. (І)
Інформ. (ІІ)
Укр. мова
Труд. навч. (Хлопці)
Труд. навч. (Дівчата)
Матем.
5. 11:45 – 12:30
Образ. мист.
Укр. літ.
Іст. Укр.
Заруб. літ.
Природознавство
6. 12:40 – 13:25
Муз. мист.
Укр. літ.
Фіз. культ.
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 08:00 – 08:45
Гуртки
Осн. здор.
Іст. Укр.
Укр. мова
Природознавство
2. 08:55 – 09:40
Природознавство
Матем.
Матем.
Укр. літ.
Англ. мова (І група)
Англ. мова (ІІ група)
3. 09:50 – 10:35
Образ. мист.
Заруб. літ.
Англ. мова (І група)
Англ. мова (ІІ група)
Заруб. літ.
Матем.
4. 10:50 – 11:35
Англ. мова (І група)
Англ. мова (ІІ група)
Муз. мист.
Фіз. культ.
Матем.
Фіз. культ.
5. 11:45 – 12:30
Укр. мова
Інформ. (І група)
Інформ. (ІІ група)
Укр. мова
Труд. навч. (Хлопці)
Труд. навч. (Дівчата)
Укр. мова
6. 12:40 – 13:25
Фіз. культ.
Укр. літ.
Труд. навч. (Хлопці)
Труд. навч. (Дівчата)
Рос. мова
7. 13:35 – 14:20
Година спілк.
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 08:00 – 08:45
Укр. мова
Труд. навч. (дівчата)
Труд. навч. (хлопці)
Англ. мова (1 група)
Англ. мова (2 група)
Укр. мова
Матем.
2. 08:55 – 09:40
Англ. мова (1 група)
Англ. мова (2 група)
Труд. навч. (дівчата)
Труд. навч. (хлопці)
Іст. Укр.
Матем.
Укр. мова
3. 09:50 – 10:35
Природознавство
Інформ. (1 група)
Інформ. (2 група)
Фіз. культ.
Заруб. літ.
Осн. здор.
4. 10:50 – 11:35
Образ. мист.
Матем.
Укр. мова
Муз. мист.
Англ. мова (1 група)
Англ. мова (2 група)
5. 11:45 – 12:30
Фіз. культ.
Укр. літ.
Матем.
Укр. літ.
Фіз. культ.
6. 12:40 – 13:25
Заруб. літ.
Природознавство
Рос. мова
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 08:00 – 08:45
Англ. мова (І підгрупа)
Англ. мова (ІІ підгрупа)
Матем.
Матем.
Укр. мова
Англ. мова (І підгрупа)
Англ. мова (ІІ підгрупа)
2. 08:55 – 09:40
Укр. мова
Інформ. (І підгрупа)
Інформ. (ІІ підгрупа)
Фіз. культ.
Заруб. літ.
Образ. мист.
3. 09:50 – 10:35
Заруб. літ.
Труд. навч. (І підгрупа)
Труд. навч. (ІІ підгрупа)
Іст. Укр.
Матем.
Фіз. культ.
4. 10:50 – 11:35
Фіз. культ.
Труд. навч. (І підгрупа)
Труд. навч. (ІІ підгрупа)
Англ. мова (І підгрупа)
Англ. мова (ІІ підгрупа)
Укр. літ.
Матем.
5. 11:45 – 12:30
Природознавство
Осн. здор.
Укр. мова
Природознавство
Муз. мист.
6. 12:40 – 13:25
Укр. літ.
Укр. мова
Рос. мова

6 Класи

Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 08:00 – 08:45
Географія
Матем.
Фіз. культ.
Укр. мова
2. 08:55 – 09:40
Матем.
Укр. літ.
Укр. мова
Нім. мова (Німецька І група)
Нім. мова (Німецька ІІ група)
Заруб. літ.
3. 09:50 – 10:35
Англ. мова (Англійська мова І група)
Англ. мова (Англійська мова ІІ група)
Муз. мист.
Матем.
Матем.
Технології (Дівчата)
Технології (Хлопці)
4. 10:50 – 11:35
Укр. мова
Нім. мова (Німецька І група)
Нім. мова (Німецька ІІ група)
Англ. мова (Англійська мова І група)
Англ. мова (Англійська мова ІІ група)
Укр. літ.
Технології (Дівчата)
Технології (Хлопці)
5. 11:45 – 12:30
Заруб. літ.
Рос. мова
Образ. мист.
Осн. здор.
Біологія
6. 12:40 – 13:25
Фіз. культ.
Іст. Укр.
Інформ. (Інформатика І група)
Інформ. (Інформатика ІІ група)
Іст. Укр.
Географія
7. 13:35 – 14:20
Біологія
Українознавство
Економіка
8. 14:30 – 15:15
Фіз. культ.
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 11:45 – 12:30
Труд. навч. (Трудове навчання (хлопці))
Труд. навч. (Трудове навчання (дівчата))
2. 12:40 – 13:25
Укр. мова
Труд. навч. (Трудове навчання (хлопці))
Труд. навч. (Трудове навчання (дівчата))
Англ. мова (Англійська мова І група)
Англ. мова (Англійська мова ІІ група)
Муз. мист.
Англ. мова (Англійська мова І група)
Англ. мова (Англійська мова ІІ група)
3. 13:35 – 14:20
Заруб. літ.
Матем.
Матем.
Всесв. іст.
Матем.
4. 14:30 – 15:15
Фіз. культ.
Всесв. іст.
Інформ. (Інформатика І група)
Інформ. (Інформатика ІІ група)
Укр. мова
Фіз. культ.
5. 15:20 – 16:05
Рос. мова
Укр. літ.
Укр. мова
Укр. літ.
Заруб. літ.
6. 16:10 – 16:55
Біологія
Англ. мова (Англійська мова І група)
Англ. мова (Англійська мова ІІ група)
Образ. мист.
Матем.
Біологія
7. 17:00 – 17:45
Географія
Фіз. культ.
Осн. здор.
Географія
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 11:45 – 12:30
Заруб. літ.
Матем.
Англ. мова (Англ.мова ІІ група)
Англ. мова (Англ.мова І група)
Фіз. культ.
Матем.
2. 12:40 – 13:25
Англ. мова (Англ.мова ІІ група)
Англ. мова (Англ.мова І група)
Труд. навч. (хлопці)
Труд. навч. (дівчата)
Матем.
Укр. літ.
Укр. мова
3. 13:35 – 14:20
Фіз. культ.
Труд. навч. (хлопці)
Труд. навч. (дівчата)
Інформ. (Інформатика І група)
Інформ. (Інформатика ІІ група)
Муз. мист.
Біологія
4. 14:30 – 15:15
Укр. мова
Іст. Укр.
Образ. мист.
Іст. Укр.
Англ. мова (Англ.мова ІІ група)
Англ. мова (Англ.мова І група)
5. 15:20 – 16:05
Укр. літ.
Біологія
Укр. мова
Матем.
Географія
6. 16:10 – 16:55
Географія
Рос. мова
Фіз. культ.
Осн. здор.
Заруб. літ.
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 08:00 – 08:45
Матем.
Іст. Укр.
Матем.
Іст. Укр.
Укр. мова
2. 08:55 – 09:40
Заруб. літ.
Матем.
Фіз. культ.
Матем.
Англ. мова (Перша група)
Англ. мова (Друга група)
3. 09:50 – 10:35
Укр. мова
Фіз. культ.
Англ. мова (Перша група)
Англ. мова (Друга група)
Муз. мист.
Географія
4. 10:50 – 11:35
Англ. мова (Перша група)
Англ. мова (Друга група)
Укр. літ.
Укр. мова
Заруб. літ.
Біологія
5. 11:45 – 12:30
Фіз. культ.
Біологія
Інформ. (I група)
Інформ. (II група)
Укр. літ.
Труд. навч. (I група (хлопці))
Труд. навч. (II група (дівчата))
6. 12:40 – 13:25
Географія
Рос. мова
Образ. мист.
Осн. здор.
Труд. навч. (I група (хлопці))
Труд. навч. (II група (дівчата))
7. 13:35 – 14:20
Година спілк.
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 08:00 – 08:45
Образ. мист.
Матем.
Труд. навч. (Хлопці)
Труд. навч. (Дівчата)
2. 08:55 – 09:40
Географія
Біологія
Матем.
Всесв. іст.
Труд. навч. (Хлопці)
Труд. навч. (Дівчата)
3. 09:50 – 10:35
Матем.
Англ. мова (1 група)
Англ. мова (2 група)
Осн. здор.
Укр. літ.
Укр. мова
4. 10:50 – 11:35
Фіз. культ.
Матем.
Інформ. (1 група)
Інформ. (2 група)
Англ. мова (1 група)
Англ. мова (2 група)
Географія
5. 11:45 – 12:30
Англ. мова (1 група)
Англ. мова (2 група)
Укр. літ.
Фіз. культ.
Муз. мист.
Біологія
6. 12:40 – 13:25
Укр. мова
Всесв. іст.
Укр. мова
Фіз. культ.
Заруб. літ.
7. 13:35 – 14:20
Рос. мова
Заруб. літ.
Година спілк.

7 Класи

Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 08:00 – 08:45
Інформ. (І група)
Англ. мова (ІІ група)
Нім. мова (І група)
Нім. мова (ІІ група)
Геометрія
2. 08:55 – 09:40
Англ. мова (І група)
Інформ. (ІІ група)
Заруб. літ.
Геометрія
Фізика
Фіз. культ.
3. 09:50 – 10:35
Хімія
Фізика
Фіз. культ.
Алгебра
Англ. мова (І група)
Англ. мова (ІІ група)
4. 10:50 – 11:35
Фіз. культ.
Алгебра
Укр. мова
Нім. мова (І група)
Нім. мова (ІІ група)
Заруб. літ.
5. 11:45 – 12:30
Укр. мова
Укр. мова
Всесв. іст.
Образ. мист.
Географія
6. 12:40 – 13:25
Біологія
Муз. мист.
Укр. літ.
Біологія
Осн. здор.
7. 13:35 – 14:20
Іст. Укр.
Географія
Труд. навч. (Дівчата)
Труд. навч. (Хлопці)
Укр. літ.
8. 14:30 – 15:15
Година спілк.
Рос. мова
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 11:45 – 12:30
Укр. літ.
Ін. мова (Англ.мова (Ігр.))
Ін. мова (Англ.мова (ІІгр.))
Алгебра
Ін. мова (Англ.мова (Ігр.))
Ін. мова (Англ.мова (ІІгр.))
Географія
2. 12:40 – 13:25
Фіз. культ.
Муз. мист.
Всесв. іст.
Фізика
Заруб. літ.
3. 13:35 – 14:20
Ін. мова (Англ.мова (Ігр.))
Ін. мова (Англ.мова (ІІгр.))
Геометрія
Хімія
Образ. мист.
Інформ. (Інформатика (Ігр.))
Інформ. (Інформатика (ІІгр.))
4. 14:30 – 15:15
Іст. Укр.
Географія
Фіз. культ.
Геометрія
Фіз. культ.
5. 15:20 – 16:05
Біологія
Заруб. літ.
Укр. мова
Біологія
Хімія
6. 16:10 – 16:55
Алгебра
Укр. мова
Труд. навч. (Трудове н.(хл.))
Труд. навч. (Трудове н. (дівч.))
Укр. літ.
Рос. мова
7. 17:00 – 17:45
Фізика
Осн. здор.
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 11:45 – 12:30
Укр. літ.
Заруб. літ.
Фіз. культ.
Алгебра
Образ. мист.
2. 12:40 – 13:25
Рос. мова (Англійська мова Підгрупа 1)
Рос. мова (Англійська мова Підгрупа 2)
Ін. мова (Англійська мова Підгрупа 1)
Ін. мова (Англійська мова Підгрупа 2)
Геометрія
Фізика
Рос. мова (Англійська мова Підгрупа 1)
Рос. мова (Англійська мова Підгрупа 2)
3. 13:35 – 14:20
Фіз. культ.
Алгебра
Всесв. іст.
Ін. мова (Англійська мова Підгрупа 1)
Ін. мова (Англійська мова Підгрупа 2)
Географія
4. 14:30 – 15:15
Іст. Укр.
Муз. мист.
Труд. навч. (Хлопці)
Труд. навч. (Дівчата)
Інформ. (Англійська мова Підгрупа 1)
Інформ. (Англійська мова Підгрупа 2)
Геометрія
5. 15:20 – 16:05
Біологія
Укр. мова
Укр. мова
Заруб. літ.
Фіз. культ.
6. 16:10 – 16:55
Фізика
Географія
Хімія
Укр. літ.
Біологія
7. 17:00 – 17:45
Осн. здор.
Хімія
8. 17:50 – 18:35
Година спілк.
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 11:45 – 12:30
Сталий роз-к
Муз. мист.
Фіз. культ.
Фізика
Заруб. літ.
2. 12:40 – 13:25
Алгебра
Укр. літ.
Алгебра
Образ. мист.
Укр. літ.
3. 13:35 – 14:20
Укр. мова
Геометрія
Укр. мова
Інформ. (Інформатика (І група))
Інформ. (Інформатика (ІІ група))
Англ. мова (Англійська мова (І група))
Англ. мова (Англійська мова (ІІ група))
4. 14:30 – 15:15
Іст. Укр.
Англ. мова (Англійська мова (І група))
Англ. мова (Англійська мова (ІІ група))
Труд. навч. (Трудове навчання (хлопці))
Труд. навч. (Трудове навчання (дівчата))
Англ. мова (Англійська мова (І група))
Англ. мова (Англійська мова (ІІ група))
Географія
5. 15:20 – 16:05
Фізика
Заруб. літ.
Всесв. іст.
Рос. мова
Хімія
6. 16:10 – 16:55
Фіз. культ.
Географія
Хімія
Осн. здор.
Фіз. культ.
7. 17:00 – 17:45
Біологія
Геометрія
Біологія

8 Класи

Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 08:00 – 08:45
Алгебра
Заруб. літ.
Географія
Др. ін. мова (Іноземна Німецька 1 група)
Др. ін. мова (Іноземна Німецька 2 група)
Заруб. літ.
2. 08:55 – 09:40
Технології (Технології хлопці)
Технології (Технології дівчата)
Др. ін. мова (Іноземна Німецька 1 група)
Др. ін. мова (Іноземна Німецька 2 група)
Англ. мова (Англійська 1 група)
Англ. мова (Англійська 2 група)
Всесв. іст.
Геометрія
3. 09:50 – 10:35
Англ. мова (Англійська 1 група)
Англ. мова (Англійська 2 група)
Геометрія
Алгебра
Укр. мова
Хімія
4. 10:50 – 11:35
Іст. Укр.
Укр. мова
Осн. здор.
Фізика
Біологія
5. 11:45 – 12:30
Біологія
Фізика
Фіз. культ.
Інформ. (Інформатика 1 група)
Інформ. (Інформатика 2 група)
Фіз. культ.
6. 12:40 – 13:25
Географія
Хімія
Укр. літ.
Інформ. (Інформатика 1 група)
Інформ. (Інформатика 2 група)
Укр. літ.
7. 13:35 – 14:20
Фіз. культ.
Мистецтво
Рос. мова
Креслення
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 08:00 – 08:45
Англ. мова (англійська, інформатика, рос. мова 1)
Англ. мова (англійська, інформатика, рос. мова 2)
Укр. мова
Осн. здор.
Всесв. іст.
2. 08:55 – 09:40
Алгебра
Рос. мова (англійська, інформатика, рос. мова 1)
Рос. мова (англійська, інформатика, рос. мова 2)
Креслення
Інформ. (англійська, інформатика, рос. мова 1)
Інформ. (англійська, інформатика, рос. мова 2)
Укр. літ.
3. 09:50 – 10:35
Географія
Фіз. культ.
Географія
Інформ. (англійська, інформатика, рос. мова 1)
Інформ. (англійська, інформатика, рос. мова 2)
Фізика
4. 10:50 – 11:35
Труд. навч. (трудове навчання (хлопці))
Труд. навч. (трудове навчання (дівчата))
Фізика
Англ. мова (англійська, інформатика, рос. мова 1)
Англ. мова (англійська, інформатика, рос. мова 2)
Фіз. культ.
Хімія
5. 11:45 – 12:30
Іст. Укр.
Геометрія
Укр. літ.
Геометрія
Заруб. літ.
6. 12:40 – 13:25
Хімія
Мистецтво
Заруб. літ.
Укр. мова
Біологія
7. 13:35 – 14:20
Біологія
Алгебра
Рос. мова (англійська, інформатика, рос. мова 1)
Рос. мова (англійська, інформатика, рос. мова 2)
Фіз. культ.
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 08:00 – 08:45
Хімія
Геометрія
Інформ. (1 група)
Інформ. (2 група)
2. 08:55 – 09:40
Алгебра
Образ. мист.
Географія
Заруб. літ.
Інформ. (1 група)
Інформ. (2 група)
3. 09:50 – 10:35
Технології (Технології дівчата)
Технології (Технології хлопці)
Фізика
Осн. здор.
Фіз. культ.
Біологія
4. 10:50 – 11:35
Біологія
Заруб. літ.
Алгебра
Укр. мова
Фізика
5. 11:45 – 12:30
Географія
Геометрія
Англ. мова (1 група)
Англ. мова (2 група)
Всесв. іст.
Англ. мова (1 група)
Англ. мова (2 група)
6. 12:40 – 13:25
Англ. мова (1 група)
Англ. мова (2 група)
Фіз. культ.
Фіз. культ.
Рос. мова
Хімія
7. 13:35 – 14:20
Іст. Укр.
Укр. літ.
Креслення
Година спілк.
Укр. літ.
8. 14:30 – 15:15
Укр. мова
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 08:00 – 08:45
Труд. навч. (Трудове навчання дівч.)
Труд. навч. (Трудове навчання хл.)
Мистецтво
Англ. мова (Англ. м. Петрова Я.О.)
Англ. мова (Англ. м. Гашенко О.В.)
Фізика
2. 08:55 – 09:40
Іст. Укр.
Укр. мова
Укр. мова
Укр. мова
Біологія
3. 09:50 – 10:35
Біологія
Укр. літ.
Алгебра
Всесв. іст.
Англ. мова (Англ. м. Петрова Я.О.)
Англ. мова (Англ. м. Гашенко О.В.)
4. 10:50 – 11:35
Англ. мова (Англ. м. Петрова Я.О.)
Англ. мова (Англ. м. Гашенко О.В.)
Геометрія
Географія
Геометрія
Інформ. (Інформатика Ваховська В.А.)
Інформ. (Інформатика Гуназа Л.М.)
5. 11:45 – 12:30
Алгебра
Фіз. культ.
Осн. здор.
Заруб. літ.
Інформ. (Інформатика Ваховська В.А.)
Інформ. (Інформатика Гуназа Л.М.)
6. 12:40 – 13:25
Заруб. літ.
Фізика
Хімія
Укр. літ.
Укр. мова
7. 13:35 – 14:20
Географія
Фіз. культ.
Укр. мова
Хімія
8. 14:30 – 15:15
Фіз. культ.

9 Класи

Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 08:00 – 08:45
Фізика
Фізика
Труд. навч. (Хлопці)
Труд. навч. (Дівчата)
Географія
Правознавство
2. 08:55 – 09:40
Заруб. літ.
Хімія
Фізика
Хімія
Всесв. іст.
3. 09:50 – 10:35
Інформ. (Підгрупа І німецька мова, інформатика)
Інформ. (Підгрупа ІІ німецька мова, інформатика)
Нім. мова (Підгрупа І німецька мова, інформатика)
Нім. мова (Підгрупа ІІ німецька мова, інформатика)
Алгебра
Геометрія
Алгебра
4. 10:50 – 11:35
Інформ. (Підгрупа І німецька мова, інформатика)
Інформ. (Підгрупа ІІ німецька мова, інформатика)
Геометрія
Біологія
Іст. Укр.
Англ. мова (І підргрупа)
Англ. мова (ІІ підгрупа)
5. 11:45 – 12:30
Англ. мова (І підргрупа)
Англ. мова (ІІ підгрупа)
Фіз. культ.
Укр. мова
Нім. мова (Підгрупа І німецька мова, інформатика)
Нім. мова (Підгрупа ІІ німецька мова, інформатика)
Фіз. культ.
6. 12:40 – 13:25
Біологія
Укр. літ.
Фіз. культ.
Осн. здор.
Образ. мист.
7. 13:35 – 14:20
Укр. мова
Географія
Укр. літ.
Заруб. літ.
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 08:00 – 08:45
Фіз. культ.
Географія
Фізика
Алгебра
Заруб. літ.
2. 08:55 – 09:40
Заруб. літ.
Англ. мова (Англійська мова (1гр))
Рос. мова (Російська мова (2гр))
Труд. навч. (Трудове навчання (дівчата))
Труд. навч. (Трудове навчання (хлопці))
Англ. мова (Англійська мова (1гр))
Рос. мова (Російська мова (2гр))
Правознавство
3. 09:50 – 10:35
Фізика
Англ. мова (Англійська мова (2 гр))
Рос. мова (Російська мова (1гр))
Фіз. культ.
Англ. мова (Англійська мова (2 гр))
Рос. мова (Російська мова (1гр))
Фізика
4. 10:50 – 11:35
Укр. мова
Алгебра
Геометрія
Хімія
Фіз. культ.
5. 11:45 – 12:30
Інформ. (Інформатика (1гр))
Інформ. (Інформатика (2гр))
Хімія
Укр. мова
Всесв. іст.
Укр. літ.
6. 12:40 – 13:25
Інформ. (Інформатика (1гр))
Інформ. (Інформатика (2гр))
Укр. літ.
Біологія
Географія
Геометрія
7. 13:35 – 14:20
Біологія
Іст. Укр.
Сталий роз-к
Осн. здор.
Образ. мист.
8. 14:30 – 15:15
Година спілк.
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 08:00 – 08:45
Заруб. літ.
Геометрія
Укр. мова
Хімія
Укр. літ.
2. 08:55 – 09:40
Укр. мова
Географія
Осн. здор.
Геометрія
Заруб. літ.
3. 09:50 – 10:35
Фіз. культ.
Хімія
Технології (дівчата)
Технології (хлопці)
Всесв. іст.
Правознавство
4. 10:50 – 11:35
Фізика
Іст. Укр.
Фізика
Географія
Алгебра
5. 11:45 – 12:30
Біологія
Рос. мова (І група)
Англ. мова (ІІ група)
Біологія
Рос. мова (І група)
Англ. мова (ІІ група)
Фізика
6. 12:40 – 13:25
Мистецтво
Англ. мова (І група)
Рос. мова (ІІ група)
Алгебра
Англ. мова (І група)
Рос. мова (ІІ група)
Інформ. (І група)
Інформ. (ІІ група)
7. 13:35 – 14:20
Укр. літ.
Фіз. культ.
Фіз. культ.
Інформ. (І група)
Інформ. (ІІ група)
8. 14:30 – 15:15
Година спілк.
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 08:00 – 08:45
Заруб. літ.
Укр. літ.
Біологія
Англ. мова (І група)
Англ. мова (ІІ група)
2. 08:55 – 09:40
Фіз. культ.
Іст. Укр.
Інформ. (І група)
Інформ. (ІІ група)
Географія
Рос. мова
3. 09:50 – 10:35
Укр. мова
Геометрія
Інформ. (І група)
Інформ. (ІІ група)
Укр. літ.
Мистецтво
4. 10:50 – 11:35
Біологія
Хімія
Технології (Дівчата)
Технології (Хлопці)
Іст. Укр.
Основи прав-ва
5. 11:45 – 12:30
Фізика
Англ. мова (І група)
Англ. мова (ІІ група)
Алгебра
Геометрія
Алгебра
6. 12:40 – 13:25
Осн. здор.
Рос. мова
Фізика
Геометрія
Фізика
7. 13:35 – 14:20
Географія
Фіз. культ.
Укр. мова
Хімія
Фіз. культ.

10 Класи

Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 08:00 – 08:45
Укр. мова
Фізика
Укр. мова
Всесв. іст.
Англ. мова (І група)
Англ. мова (ІІ група)
2. 08:55 – 09:40
Худ. культ.
Фіз. культ.
Правознавство
Медицина (Дівчата)
Захист Вітч. (Хлопці)
Фізика
3. 09:50 – 10:35
Географія
Заруб. літ.
Біологія
Медицина (Дівчата)
Захист Вітч. (Хлопці)
Інформ. (І група)
Інформ. (ІІ група)
4. 10:50 – 11:35
Заруб. літ.
Укр. літ.
Хімія
Геометрія
Права людини
5. 11:45 – 12:30
Алгебра
Іст. Укр.
Технології (Дівчата)
Технології (Хлопці)
Укр. літ.
Стилістика укр.мови
6. 12:40 – 13:25
Укр. мова
Геометрія
Англ. мова (І група)
Англ. мова (ІІ група)
Заруб. літ.
Фіз. культ.
7. 13:35 – 14:20
Англ. мова (І група)
Англ. мова (ІІ група)
Укр. літ.
Укр. мова
Укр. літ.
Біологія
8. 14:30 – 15:15
Година спілк.
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 08:00 – 08:45
Фіз. культ.
Інформ. (Інформатика)
Інформ. (Інформатика 2)
Англ. мова
Фізика
2. 08:55 – 09:40
Укр. мова
Укр. літ.
Біологія
Всесв. іст.
Геометрія
3. 09:50 – 10:35
Худ. культ.
Геометрія
Правознавство
Фізика
Права людини
4. 10:50 – 11:35
Географія
Заруб. літ.
Алгебра
Заруб. літ.
Укр. мова
5. 11:45 – 12:30
Англ. мова
Фізика
Хімія
Фіз. культ.
Біологія
6. 12:40 – 13:25
Алгебра
Іст. Укр.
Технології
Захист Вітч. (Захист Вітчизни)
Медицина (Медицина)
Укр. літ.
7. 13:35 – 14:20
Година спілк.
Захист Вітч. (Захист Вітчизни)
Медицина (Медицина)
Англ. мова

11 Класи

Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 08:00 – 08:45
Іст. Укр.
Іст. Укр.
Інформ. (І підгрупа)
Інформ. (ІІ підгрупа)
Заруб. літ.
Англ. мова
2. 08:55 – 09:40
Фізика
Фізика
Фіз. культ.
Астрономія
Стилістика укр.мови
3. 09:50 – 10:35
Укр. мова
Геометрія
Укр. мова
Укр. літ.
Заруб. літ.
4. 10:50 – 11:35
Укр. мова
Англ. мова
Англ. мова
Захист Вітч. (І підгрупа (хлопці))
Захист Вітч. (ІІ підгрупа (дівчата))
Фіз. культ.
5. 11:45 – 12:30
Хімія
Укр. літ.
Люд. і світ
Геометрія
Алгебра
6. 12:40 – 13:25
Економіка
Укр. літ.
Укр. мова
Укр. літ.
Всесв. іст.
7. 13:35 – 14:20
Заруб. літ.
Біологія
Технології (І підгрупа (хлопці))
Технології (ІІ підгрупа (дівчата))
Біологія
Час Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота
1. 08:00 – 08:45
Англ. мова
Англ. мова
Геометрія
Креслення
2. 08:55 – 09:40
Хімія
Іст. Укр.
Укр. мова
Укр. літ.
Алгебра
3. 09:50 – 10:35
Іст. Укр.
Фізика
Укр. мова
Астрономія
Біологія
4. 10:50 – 11:35
Економіка
Фізика
Алгебра
Англ. мова
Заруб. літ.
5. 11:45 – 12:30
Фіз. культ.
Геометрія
Алгебра
Захист Вітч. (Підгупа №1 Захист Вітчизни)
Медицина (Підгупа №1 Медицина)
Всесв. іст.
6. 12:40 – 13:25
Заруб. літ.
Біологія
Люд. і світ
Фіз. культ.
Хімія
7. 13:35 – 14:20
Інформ. (Підгупа №1 Інформатика)
Інформ. (Підгупа №2 Інформатика)
Укр. літ.
Технології (Підгупа №1 Технології)
Труд. навч. (Підгупа №2 Технології)
Фізика
8. 14:30 – 15:15
Інформ. (Підгупа №1 Інформатика)
Інформ. (Підгупа №2 Інформатика)