

Електронні щоденники та журнали
E-schools.info надає установам освіти України можливість зробити впевнений крок вперед, почавши використовувати сучасний сервіс електронних щоденників і журналів.
Якщо ваша школа або гімназія вже підключена до системи (наприклад, розмістила сайт на платформі сайт на платформе e-schools.info ), ), то почати використовувати електронний сервіс дуже просто. У цьому вам допоможе розділ «допомога».
Якщо ваша школа ще не користується сервісом e-schools.info, залиште заявку на сторінці "Підключити школу" .
Cервіс e-schools.info призначений для обробки і надання в зручному електронному вигляді інформації про успішність учнів, а також суміжній інформації, що доступна через Інтернет.
Інформація про успішність включає в себе відмітки і пропуски, коментарі до них; нотатки до уроків; домашні завдання; зауваження; розклад чвертей, занять і багато іншого.
Інформація надається в різному вигляді:

Існує 5 основних типів користувачів сайту (директор, адміністрація, вчитель, учень, батьки). Кожен з них має певний набір прав і має відповідний рівень доступу до інформації.
Додатково для закладів освіти є можливість розміщення сучасного сайту, який містить великий набір функціональних розділів з можливістю створювати додаткові текстові сторінки.
Особливості:
- Виняткова функціональність. Можливість індивідуально налаштувати багато аспектів роботи. Все доступно в демо-версії для ознайомлення.
- Зовнішній вигляд: всі шкільні документи (журнал, щоденник і ін.) Виглядають схожими на паперові прототипи, але з сучасним поліпшенням.
- Найвища швидкість роботи системи: тисячні частки секунди на обробку запиту.
Сайт установи і система електронного обліку успішності взаємопов'язані і інтегровані між собою. Використовуючи можливості сервісу, установа освіти отримує потужний веб- інструмент для автоматизації навчального процесу..

Для кожного класу по кожному предмету створюється журнал. Доступ до нього мають вчителі-предметники, класний керівник, директор.
Батькам і учням журнал недоступний.
За допомогою електронних журналів вчителі за два кліка можуть:
- виставити оцінки,
- відзначити відсутніх,
- написати зауваження до відміток і пропусків, залишити коментарі до уроків (наприклад, «контрольна робота»),
- внести домашні завдання.
По кожному предмету вираховується кількість пропусків і середня відмітка за чверть.
На підставі даних, внесених вчителями до журналів, для кожного учня формується його електронний щоденник.
У щоденнику відображено все, що вчителі внесли до журналу (відмітки, пропуски, коментарі тощо), а також поведінка і зауваження за кожен тиждень.
Для батьків є можливість «підписувати» щоденник своєї дитини.
Батьки учня мають доступ до всіх даних тільки своєї дитини.
Для кожного учня є зведена таблиця всіх відміток, отриманих за чверть з усіх предметів. У таблиці містяться також усі пропуски, середній бал і четвертна відмітка по кожному предмету.
При наведенні миші на клітину з відміткою з'являється додаткова інформація про неї: ким і коли була виставлена відмітка, а також коментар вчителя.
Таблиця успішності доступна як вчителям, так і батькам, і учням. Таким чином, можна легко і зручно простежити успішність кожного учня всередині чверті.
Для кожного учня і кожного класу доступна статистика успішності в графічному вигляді.
Є можливість переглянути графіки успішності всередині обраної чверті, а також порівняти успішність в усіх чвертях навчального року.
Також можна переглянути статистику з обраних предметів і/або для певних учнів.
Доступний графічний рейтинг успішності учнів класів.
Інші можливості
Також існує й безліч інших можливостей, в тому числі:
- розклад уроків учня і вчителя;
- розклад шкільних дзвінків, чвертей і канікул;
- персональні сторінки кожного користувача;
- спілкування всередині школи.
ЗАЛИШИЛИСЯ
ПИТАННЯ?
Напишіть
нам!

