about

Допомога

Створення облікових записів (Адміністрація, Вчителі, Учні, Інші співробітники)

Нового користувача може додати інший зареєстрований користувач, у якого є на це права:
  • Директор отримує свої повноваження одразу, після реєстрації на сайті свого навчального закладу.
  • Директор може надати права модератора сайту будь якому користувачу сайту. Для цього в створеному профілі користувача натиснути "зробити модератором сайту" та налаштувати "Права" для цього користувача.
  • Директор та Модератор може додати в систему будь якого користувача.
  • Класний керівник може додати в систему Учнів та Батьків учнів.

Щоб додати вчителів:

1. Ліворуч вибираємо пункт меню «Вчительська» – потрапляємо в розділ меню, де відображається педагогічний склад навчального закладу. У цьому меню ми можемо додавати групи вчителів, редагувати їх, а також додавати та редагувати інформацію по кожному педагогу окремо. Також тут можна подивитись запрошувальні коди для вчителів.
  2. Далі праворуч вибираємо пункт меню «Редагувати список вчителів» – потрапляємо в розділ редагування даних викладачів навчального закладу, де можна додати або видалити вчителя, надати/видалити йому права модератору сайту, також редагувати ПІБ.
  3. Вносимо до списку Прізвище Ім`я По батькові, викладачів. Звертаємо увагу, що при додаванні нового користувача(викладача) автоматично кожному створюється код запрошення для роботи на сайті.
  4. Для переносу даних з таблиці Excel під строками до заповнення списку Прізвище Ім`я По батькові натиснути кнопку "Вибрати файл". Для коректного заповнення в таблиці в стовпчик мають бути написані Прізвище Ім`я По батькові вчителів. У разі якщо в таблиці є окреме нумерування або додаткові рядки/стовпчики - додайте кількість рядків і колон які  потрібно пропустити. Приклад зайвих рядків та стовпчиків
  5. Знизу всього списку натискаємо кнопку «Зберегти» для збереження внесених даних.

Адміністрація та Інші співробітники сайту додаються по тому ж принципу, але у пункті меню "Адміністрація" та розділі Налаштування "Інші співробітники". Щоб додати учнів в першу чергу треба створити клас у пункті меню "Класи".

Щоб додати Класи та Учнів:

1. У пункті меню "Класи" натиснути з правого боку "Додати клас". Ввести номер класу та літеру, якщо вона потрібна. Обрати класного керівника зі списку вчителів. У пункті "Зміна" по замовченню стоїть Перша - денна зміна, можливо змінити на Друга - вечерня зміна. Додати фото можливо у пункті "Змінити фотографію" натиснувши "Огляд..." та завантаживши фото.
  2. Після створення класу натиснути вкладку "Учні". Далі "Редагувати список учнів". Далі діємо відповідно до 3-5 пунктів по додаванню вчителів.

Якщо у Вас залишилися питання, відповіді на які Ви не знайшли в розділі допомоги, задайте нам питання через форму зворотного зв'язку.